Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
Συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων cOem, Jammer συχνότητας ΠΣΤ για το αυτοκίνητο/το ταξί/λεωφορείο
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-15M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην τοποθεσία) |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 5 ζώνες, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 ((ή GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM διαθέσιμο |
Jammer κυττάρων βιβλιοθήκης 808HI φορητό τηλεφωνικό Blocker 30dBm ΠΣΤ WIFI 3G
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
4 τηλεφωνικό Jammer 1500MHz κυττάρων καναλιών φορητό - Blocker ΠΣΤ 1600MHz
| Κεραία: | 4 κεραία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | ΠΡΟΣΑΡΜΟΣΤΉΣ ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ (AC110V-240V DC9V) |
30dBm φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμο 10 Blocker σημάτων GSM CDMA ζωνών 3G WIFI
| Μέγεθος: | 170×100×50 χιλ. να μην περιλάβουν την κεραία (με το ύψος κεραιών σε 255mm) |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Jammer σημάτων |
Ελαφρύ Blocker τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων, τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 500mw φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
Jammer 18 σημάτων ΠΣΤ GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack κανάλια φορητά για τη χρήση ασφάλειας
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Τύπος κεραιών: | 2dBi κερδίζουν την πανκατευθυντική κεραία |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CDMA/GSM
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
2G / 3G Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Jammer υψηλή συχνότητα est-808A
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
12 κανάλια 30M Jammer LCD τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2W 5G οθόνη
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-30M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες 12 κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | OEM 10/12 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
Εσωτερική Jammer τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού κινητή ακτίνα 40m 22 πανκατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | ακτίνα 140m |
|---|---|
| Κεραίες: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |

