Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ gps jammer blocker ] αγώνας 162 προϊόντα.
Est-808HD ασύρματο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20 μέτρα |
Συνηθισμένο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων για τα σχολεία, DCS PHS 3G GSM CDMA
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Μεταφορτώσιμο Κεφάλαιο Κυτταρικού Αποκλειστήρα Ενσωματωμένο σε Ανανεώσιμες Ηλεκτρονικές Αντενές
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Αντικείμενα αποκλεισμού: | κινητό τηλέφωνο, WIFI, walkie talkie, τηλεχειριστήριο κλπ. |
| τροφοδοσία: | ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, AC 100-240V, DC 24V |
14 κεραίες Πολυλειτουργικός αποκλειστής κινητών τηλεφώνων GPS VHF UHF παρεμβολή 5-80m
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Κεραία: | 14 τεμάχια ολικοκατευθυνόμενες κεραίες |
1500m κάλυψη Αντι Drone Jammer UAV Killer RF Blocker 6 κανάλια Χειροκίνητο 60W Υψηλή ισχύς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Blocker 18 τηλεφωνικού Wifi κυττάρων 3G 4G 5G ενώνει Jammer σημάτων τηλεχειρισμού
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC100V-240V, παραγωγή DC12V 20A), ή προσαρμοστής αυτοκινήτων DC12V |
|---|---|
| Κεραίες: | 18 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 390*235*58mm (αποκλείοντας τις κεραίες) |
3.2 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων W φορητό, Jammer κεραιών 3G/ΠΣΤ 4 ασπίδα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Ενισχυτής/Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CE/ROHS με Omni - κατευθυντικές κεραίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Διευθετήσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραίες που εμποδίζει 2
| Συχνότητα: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1,4G2 |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5kg |
| Εισαγωγή δύναμης: | AC160V-240V |
8 Jammer σημάτων ΠΣΤ της Shell μετάλλων κεραιών φορητός φραγμός 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Βάρος: | Περίπου 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |

