Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
Jammer τηλεχειρισμού Wimax 3G, Jammer σημάτων WiFi με την κατευθυντική κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
| Παραγωγή δύναμης: | 16W |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων Jammer est-502C8 12W 8 τηλεχειρισμού Omni κατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
10 Jammer σημάτων καναλιών 5W 37dBm 5G με τη ρύθμιση χρονομέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
Κινητό Jammer AC160V-240V σημάτων ασφάλειας υψηλής συχνότητας που εμποδίζει 130M
| απόσταση φραξίματος: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, ΆΦΗΣΕ. |
Άσπρη απόσταση μπλοκαρίσματος αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου 130m υλικό
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |
Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων, Jammer σημάτων 115M ενσωματωμένο ασύρματο
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Διευθετήσιμο Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ακτίνας, Blocker σημάτων για το τηλέφωνο κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 122m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
4 ζώνες Υψηλής ισχύος Αντι Drone UAV GPS WIFI Jammer 315 433 868 915 Απομακρυσμένος αποκλειστής ελέγχου
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Jammer 32W 16 σημάτων σημάτων GSM CDMA κρυμμένες φυλακή ζώνες
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | με την ενότητα μπλοκαρίσματος δικτύων, τηλεχειρισμός όλα jammers μέσω του υπολογιστή |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 130M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
| Κεραία: | 16 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
Jammer σημάτων τηλεφωνικού 2G 3G 4G WIFI ΠΣΤ κυττάρων ζωνών 140m διευθετήσιμο 24/7 συνεχώς λειτουργώντας 8
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |

