Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
12W διευθετήσιμο Jammer est-505K1 εγχώριου τηλεχειρισμού με τη ζώνη 6
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
10 ζώνες Αντιεκρήξεις High Power Mobile Phone Signals Blocker για βενζινάδικα και πετρελαϊκά πεδία
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-15W |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων: | 10100M |
| τροφοδοσία: | AC 100-240V |
Διευθετήσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραίες που εμποδίζει 2
| Συχνότητα: | CDMA, GSM, DCS, PHS, 3G, WIFI, 4G1,4G2 |
|---|---|
| Βάρος: | 1.5kg |
| Εισαγωγή δύναμης: | AC160V-240V |
Χτισμένος στις κεραίες κινητό τηλεφωνικό 5G Jammer WIFI 12 ζώνες est-504K10
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
μικρό ισχυρό φορητό jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων αμερικανικό σύστημα 3G 4G
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 Jammer 16 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Watt σήμα est-502F16 ΠΣΤ WiFi GSM CDMA 3G 4G ζωνών
| Μέγεθος: | 376×235×58 χιλ. να μην περιλάβει την κεραία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | GSM/3G/4G/WIFI Jammer του /GPS/CDMA/UHF/VHF, όλο Jammer σημάτων |
40W διευθετήσιμο Jammer WIFI 4G LTE CDMA τηλεφωνικού Wifi κυττάρων Blocker est-505F8 σημάτων
| Μέγεθος: | 380 (Λ) ×300 (W) ×90 (Χ) ΧΙΛ. |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Blocker σημάτων Jammer |
Jammer 2110-2170MHz τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ποσοστού 3G 25M φράσσοντας για το δικαστήριο νόμου
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης με 2G/3G/4G1/4G2/WIFI για τα σχολεία και το στρατό
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-505C2 |
30dBm φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμο 10 Blocker σημάτων GSM CDMA ζωνών 3G WIFI
| Μέγεθος: | 170×100×50 χιλ. να μην περιλάβουν την κεραία (με το ύψος κεραιών σε 255mm) |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Jammer σημάτων |

