Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
14 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών φορητές ασύρματες πλήρεις ζώνες 12000mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 14pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
12 Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών διευθετήσιμο στάσιμο 3G 4G 5G WiFi τηλεχειρισμός
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 1-60 Μ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | εξωτερική πανκατευθυντική κεραία 12 |
| χρώμα: | Μαύρος |
808LE Jammer 47dBm, κινητό Jammer υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων με την κεραία 5
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 47dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Δορυφορικά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ/Blocker 33dBm με την κεραία Omni
| Πηγή ισχύος: | DC12V-24V |
|---|---|
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
| Δύναμη παραγωγής: | 2mV |
Ασημένιο Jammer 40m τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου Wireles για το δωμάτιο σχολικής εξέτασης
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
Jammer/δύναμη τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τηλεχειρισμού διευθετήσιμο Blocker σημάτων κυττάρων μέταλλο Shell
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 16 καναλιών Jammer σημάτων υπολογιστών γραφείου για τη στρατιωτική χρήση
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
200300m τρυφερό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων φυλακών 6 ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 200300M |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs κατευθυντικές κεραίες/πανκατευθυντικές κεραίες 6pcs (προαιρετικές) |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 6 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, 4G, ΠΣΤ |
φορητά Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ 3G 2.4W WIFI/Blocker est-808HE
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Πλήρες Blocker 130M τηλεφωνικών σημάτων ζωνών ασύρματο πλαστικό κινητό για το GSM PHS CDMA
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |

