Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
Διευθετήσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων δύναμης με το DCS 1805-1980MHz GSM 930-960MHz
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G |
Το όχημα τοποθέτησε Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τηλεχειρισμού ΠΣΤ GSM 3G 4G LTE 5G WIFI
| Όνομα προϊόντων: | blocker βομβών οχημάτων |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +47-50dBm/50-100W |
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα: 50-2000 Μ |
40W μέσης ησχύος 150m Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 καναλιών για τη φυλακή
| Φράσσοντας σειρά: | 150m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης 14 κεραιών διευθετήσιμη ολική κάλυψη για όλα τα σήματα
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 14 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Κινητός μονωτής τηλεφωνικών σημάτων GSM CDMA PHS κινητό blocker τηλεφωνικών σημάτων για τα σχολεία
| Φράσσοντας σειρά: | 1- 40 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη sognal στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
Το σακίδιο πλάτης 30 μετρά εμποδίζοντας Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων με bulit-στην μπαταρία
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
12 κανάλια 30M Jammer LCD τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2W 5G οθόνη
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-30M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες 12 κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | OEM 10/12 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
20 Jammer 3G 4G WiFi Bluetooth τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής (κάθε ζώνη): | ≤ 33dBm/2W (διευθετήσιμο με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (εισαγωγή: AC100-240V Παραγωγή: Προσαρμοστής αυτοκινήτων DC12V |
Κινητό οχημάτων Jammer est-808KA1 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ δορυφορικό τοποθετώντας
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας εκπομπής: | 1500-1600MHz |
| Η δύναμη ρυθμίζει τη σειρά: | 33dBm 6dBm/30KHz (λ.) |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 140m διευθετήσιμο 30 κανάλια εσωτερικοί 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 30 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 30 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC4 |

