Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
Ασημένιο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου τηλεχειρισμός για την αστυνομία και το Κέντρο Εντολών
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, 4G, WIFI |
1 - Jammer est-502F22 22 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ποσοστού 40m φράσσοντας ζώνες 44W συνολική παραγωγή
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 22 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
Est-502F24 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ο cOem 24 ενώνει όλο ασύρματο Blocker σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 24 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 24 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
Υπολογιστής γραφείου 4 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 30dBm
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
|---|---|
| Κεραία: | 4 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 4 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth |
8 κατευθυντικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 2G 3G 4G Omni
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
3G Jammer est-505K1, κατευθυντικά Jammer Wifi/Blocker τηλεχειρισμού δύναμης
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| Η δύναμη καταναλώνει: | 6W |
| Βάρος: | 5KG |
5 Jammer 2100 τηλεχειρισμού GSM 3G κεραιών - 2200MHZ για στρατιωτικό
| Η δύναμη καταναλώνει: | 4W |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
| Διάσταση: | 245 (Λ) ×160 (W) × 50 (Χ) ΧΙΛ. |
Μέσης ησχύος Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων, τηλεφωνικό Jammer κυττάρων τσεπών
| Απόσταση μπλοκαρίσματος: | 130m |
|---|---|
| Jammer εύρος ζώνης (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI LTE1 (4G1) LTE2 (4G2) |
| Θερμοκρασία: | -10 σε +55℃ |
3G / Jammer κινητών τηλεφώνων τηλεχειρισμού υπολογιστών γραφείου GSM/Blocker est-505A
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Τηλέφωνο 24 κεραίες 44W VHF κυττάρων UHF Jammer σημάτων 5G
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 24 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 24 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/U |

