Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
Διευθετήσιμη κινητή Jammer 60W τηλεφωνικών σημάτων βαλίτσα υψηλής δύναμης φορητή
| χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Κεραίες: | ενσωματωμένη πανκατευθυντική κεραία 11 |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 060m διευθετήσιμα |
8 κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κεραιών 3G 4G WIFI με το συνδετήρα USB
| Ενιαία έξοδος ισχύος (κάθε μπάντα): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Συνεχές ρεύμα 5V 15A εισαγωγής AC160V-240V το /Output |
| Όνομα: | Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων |
κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων 4G WiFi τηλεχειρισμός est-601J10
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC160V-240V το /DC 5V 12A |
|---|---|
| Διάσταση: | 270 (Λ) ×240 (W) ×60 (Χ) |
| Όνομα: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
Εσωτερική Jammer τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού κινητή ακτίνα 40m 22 πανκατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | ακτίνα 140m |
|---|---|
| Κεραίες: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
Διευθετήσιμο Jammer AC160V τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 ζωνών - Jammer 240V 4G WiFi
| Φράσσοντας σειρά: | 1-25 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στην περιοχή givne) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Διάσταση: | 420(L)*190 (W) *90 (Χ |
8 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών κινητή υπαίθρια χρήση στάσιμος explosionproof
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Τύπος κεραιών: | Πανκατευθυντικός |
| Πηγή ισχύος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (220V) |
5 Jammer 6dBm τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών 3G με τον τηλεχειρισμό για το σχολείο
| Η δύναμη καταναλώνει: | 4W |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
| Διάσταση: | 245 (Λ) ×160 (W) × 50 (Χ) ΧΙΛ. |
Διευθετήσιμο κινητό Jammer/Blocker τηλεφωνικού τηλεχειρισμού για το σχολείο est-505F
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Διευθετήσιμοι Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων δύναμης/ενισχυτής τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/WIFI |
| Αριθμό μοντέλου: | Est-505C2 |
Jammer 8 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων σακιδίων πλάτης GSM 3G 4G 5G 10Watt κεραιών για το αγρόκτημα
| Τύπος: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 10Watt |
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |

