Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
10 φορητό κινητό Jammer σημάτων ζωνών 40 διευθετήσιμα κανάλια ακτίνας μέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 140m (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | ≤35dBm/3W (διευθετήσιμος με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
185W κινητή τηλεφωνικό 4G 5G Jammer υψηλή συχνότητα με την οθόνη των οδηγήσεων
| Βάρος: | 2.7kg |
|---|---|
| μέγεθος: | 430*330*80mm |
| Κατανάλωση ισχύος: | 185W |
Jammer σημάτων ΠΣΤ 16 κεραιών για τη χρήση αυτοκινήτων/γραφείων, τηλεφωνικό jammer κυττάρων φραγμός
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Προσαρμοσμένο 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Σημείο Τζάμερ Φορητό 60W Υψηλής ισχύος
| Τύπος: | Φορητός παρεμποδιστής σήματος υψηλής ισχύος |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 0-60m ρυθμιζόμενο (@-75dBm, εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 11 τεμάχια πανδιάστατες κεραίες |
Εσωτερικό Jammer τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων χρήσης αυτοκινήτων 8 κεραίες τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
24 φράσσοντας διακόπτης σημάτων ΠΣΤ συσκευών τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Adjudtable ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | 140m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | πανκατευθυντικές κεραίες υψηλός-κέρδους 24pcs |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής (κάθε ζώνη): | ≤ 33dBm/2W (διευθετήσιμο με το εξόγκωμα ρύθμισης δύναμης) |
8 Jammer σημάτων κεραιών UHF VHF εσωτερικός τηλεχειρισμός χρήσης αυτοκινήτων 40 μέτρα ακτίνας
| Φράσσοντας σειρά: | 040m διευθετήσιμα (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Μαύρος |
12 Jammer σημάτων τηλεφωνικού Wifi κυττάρων ελέγχου λογισμικού IoT ζωνών ενσωμάτωσε τις κεραίες με την οθόνη LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |
Ο προαιρετικός έλεγχος est-804F12 12 διοικητικού λογισμικού IoT έξυπνος ενώνει Jammer τηλεφωνικών 2G 3G 4G 5G WIFI σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Jammer σημάτων ΠΣΤ LOJACK 2G 3G 4G 5G WIFI τηλεχειρισμός 25m
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των ΚΑΜΕΡΏΝ GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5 |

