Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
4G φορητοί τηλεφωνικό Jammer κυττάρων/Blocker/μονωτής EST -808HE4 για στρατιωτικό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
Ο τοίχος τοποθέτησε 8 τη φράσσοντας συσκευή τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 8W
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
|---|---|
| Κεραία: | 8pcs ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Φορητός δορυφόρος ΠΣΤ οχημάτων που τοποθετεί κινητό Jammer 1500-1600MHz σημάτων
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας εκπομπής: | 1500-1600MHz |
| Η δύναμη ρυθμίζει τη σειρά: | 33dBm 6dBm/30KHz (λ.) |
34dBm κινητά Jammer τηλεφωνικού τηλεχειρισμού/Blocker est-505F για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
360° Υψηλής ισχύος υπερήχων ηχογράφησης για προστασία της ιδιωτικής ζωής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Blocker 18 τηλεφωνικού Wifi κυττάρων 3G 4G 5G ενώνει Jammer σημάτων τηλεχειρισμού
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC100V-240V, παραγωγή DC12V 20A), ή προσαρμοστής αυτοκινήτων DC12V |
|---|---|
| Κεραίες: | 18 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 390*235*58mm (αποκλείοντας τις κεραίες) |
12 Jammer κυττάρων ζωνών 5g τηλεφωνικό Jammers est-504K10 σημάτων Wifi
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
Σταθερό 270° Κρυμμένο ρυθμιζόμενο σύστημα προστασίας υπερηχογράφησης υψηλής ισχύος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
360 μοίρες οροφή τοποθετημένη κρυμμένη καταστολή ηχογράφησης για τη χρήση συνάντηση
| Γωνία λειτουργίας: | 90-120 μοίρες |
|---|---|
| Απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων: | 2-5 μέτρα |
| Τρόπος διακοπτών: | Τηλεχειρισμός |
Εξωτερικά Jammer κεραιών πηγής ισχύος/blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

