Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
6 Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης κεραιών 600W τηλεφωνικό Blocker σημάτων GSM/3G/WIFI/4G LTE
| Υλικό: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Ακτίνα θωράκισης: | 50-500meters |
| σήμα προστατευτικών καλυμμάτων: | το κινητό τηλεφωνικό σήμα, WIFI, ΠΣΤ, UHF, VHF ή |
16 Jammer CDMA υψηλής δύναμης κεραιών PC 3G WCDMA 4G LTE του DCS PHS GSM
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 16 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Jammer RCIED κυττάρων 80m ασύρματη φορητή τηλεφωνικό αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης ραδιοσυχνότητας
| Τύπος: | Φορητό Jammer σημάτων κινητών τηλεφώνων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Στρατιωτική Jammer ΠΣΤ GSM WIFI σακιδίων πλάτης αντι UAV κηφήνων Jammer φυλακή
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης τηλεχειρισμός 8 κανάλια φράξιμο 80M ακτίνας
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 5-10Watt (37-40dBm) +/--200mW |
| Κάλυψη: | 1080m (εξαρτάται από την τοπική δύναμη σημάτων) |
iPhone Android Harmony Series Ηχογράφηση ήχου Τζάμερ 360 μοίρες Επιτραπέζιος υπολογιστής 2-5 μέτρα
| Αντικείμενα προστατευτικών καλυμμάτων: | στυλό καταγραφής, κινητό τηλέφωνο (συμπεριλαμβανομένων των περισσότερων iPhone ενημέρωσης) και άλλες |
|---|---|
| Ράδιο αποκλεισμού: | 1-5 μέτρα (εξαρτάται από το πραγματικό περιβάλλον χρήσης) |
| Γωνία παρεμπόδισης: | 360 μοίρες, πλήρης κάλυψη για την προστασία της ιδιωτικής ζωής καλά |
Jammer υψηλής δύναμης σημάτων 200W ΠΣΤ φυλακών 2G 3G προσαρμοστών εναλλασσόμενου ρεύματος
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 200300M |
|---|---|
| Κεραία: | 2pcs κατευθυντικές κεραίες/πανκατευθυντικές κεραίες 4pcs (προαιρετικές) |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 4 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ |
250W τηλεφωνικό Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης στάσιμο για 4G 5G εσωτερικό
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | 250W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --24VDC/42A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤750W (220V/3.5A) |
4G κυψελοειδές Blocker 12 Jammer υψηλής δύναμης καναλιών υπολογιστής γραφείου για τη σχολική χρήση
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Κρυμμένο υπερηχητικό Jammer καταγραφής ήχου/φωνής 12m για τη μυστική συνεδρίαση
| Τύπος προστατευτικών καλυμμάτων: | Κινητά τηλέφωνα, καταγράφοντας μάνδρες και άλλες υγιείς συσκευές αποκτήσεων |
|---|---|
| Απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων του ενιαίου οικοδεσπότη στο σύστημα: | 1-2 μ (η απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων του διαφορετικού εξοπλισμού καταγραφής είναι διαφορετική |
| Η γωνία λειτουργίας του ενιαίου οικοδεσπότη συστημάτων: | 90-120 βαθμοί |

