Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων WIFI για τα σχολεία και το στρατό est-505C2
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
UHF Lojack ραδιο μικρό jammer 10 GSM 3G 4G WiFi τσεπών VHF κεραιών CDMA
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
20 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ιερών 3G 4G 5G φορητό υψηλό κέρδος για υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 210w |
|---|---|
| Όνομα: | τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 3G 4G 5G φορητό |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤600W |
WiFi τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων ΠΣΤ φορητή φορητός τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, του DCS, των PC, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Loja |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
Υψηλή δύναμη WIFI 2G/Jammer κυττάρων 3G τηλεφωνικό με τους ανεμιστήρες, κεραία 6
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
Blocker τηλεφωνικής υποδοχής κυττάρων προσαρμοστών 33dBm/2W εναλλασσόμενου ρεύματος οθόνης LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |
12 διευθετήσιμη στάσιμη ηλεκτρονική φράσσοντας συσκευή υψηλής δύναμης ζωνών Jammer 2 Watt
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών ο τοίχος τοποθετεί Blocker για την απομόνωση του σήματος ΠΣΤ αυτοκινήτων
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Ζώνες: | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Jammer καταγραφής φωνής 5m υπερηχητικό ακουστικό ρύθμιση εξογκωμάτων 360 βαθμού
| Τύπος προστατευτικών καλυμμάτων: | Τεχνουργήματα για την κατασκευή ή την επεξεργασία ηλεκτρικών συσκευών ή συσκευών για την παραγωγή ή |
|---|---|
| Απόσταση προστασίας ενός μόνο οικοδεσπότη στο σύστημα: | 2-5 m (η απόσταση προστασίας των διαφόρων συσκευών καταγραφής είναι διαφορετική) |
| Η γωνία λειτουργίας του συστήματος μεμονωμένου οικοδεσπότη: | Πλήρης γωνία 360 μοίρες αποκλεισμός ενώ οριζόντια 180°/ κάθετη 90° |
12W άσπρη πλαστική απόσταση 130M μπλοκαρίσματος συσκευών τηλεφωνικού φραξίματος κυττάρων
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
| Παραγωγή δύναμης: | 12W |

