Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ adjustable mobile phone signal jammer ] αγώνας 141 προϊόντα.
12W άσπρη πλαστική απόσταση 130M μπλοκαρίσματος συσκευών τηλεφωνικού φραξίματος κυττάρων
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
| Παραγωγή δύναμης: | 12W |
Απομακρυσμένα ελεγχόμενο 16 κανάλια κατευθυνόμενο κυτταρικό GSM DCS 3G 4G 5G GPS καταστολέας παρεμβολών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Ελαφρύ βάρος πλαστική θήκη κινητό τηλέφωνο κινητό σήμα jammer με οθόνη LCD
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Jammer 30M υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμη ακτίνα με τη ζώνη 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
50W Jammer τηλεφωνικών σημάτων 5G κυττάρων υψηλή δύναμη 12 ζώνες est-850LC12
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 24V100AH ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
ΠΣΤ τηλεφωνικό Jammer 8 κυττάρων σημάτων φορητό κεραία 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
Τρυφερό/προσφερμένο 2G 3G 6 συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 6 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
6W μαύρο Jammer τηλεχειρισμού, GSM/CDMA/διευθετήσιμο Blocker δύναμης 3G
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
2G / 3G/Jammer υψηλής δύναμης WIFI, κινητό τηλέφωνο συμπληρωματικό DC5V
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων σχολικών κυττάρων/τηλεφωνική φράσσοντας συσκευή 34dBm κυττάρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |

