Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 138 προϊόντα.
3G 4G 5G 10 ενώνει το τηλέφωνο κυττάρων και Jammer Wifi στάσιμες πανκατευθυντικές κεραίες
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/20A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤80W |
4G + κατευθυντικό Jammer est-505K3 τηλεχειρισμού 8 ζωνών WIFI για τη συνήθεια
| Πρότυπο: | Est-505K3 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | EST |
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων 5G 10 κεραίες στον τοίχο στάσιμο 3G
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | 2W (33±1dBm) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--DC5V/15A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤70W |
κινητό τηλεφωνικό Jammer 15m ενσωμάτωσε τον τύπο κεραιών για το σήμα 2G 3G 4G 5G WIFI
| Προμηθευτής δύναμης: | Ενσωματωμένη δύναμη AC5V το /20A |
|---|---|
| Κεραίες: | Ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 397 (Λ) *230 (W) *86 (Χ) |
3G φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων, 4G ΆΦΗΣΕ Jammer Wmax/Blocker με την κεραία 6
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Blocker 5G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Jammer 4G WIFI Walkie ομιλούσα ταινία στο εσωτερικό στάσιμη
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC160V-240V, παραγωγή DC5V 12A |
|---|---|
| Κεραίες: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Βάρος: | Περίπου 2Kg |
11 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου ζωνών ασημένιο φράξιμο κινητό και WIFI/ακουστικό
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, WIFI, LTE, UHF, VHF |
850MHz - Jammer 2G 3G 4G LTE WIFI υψηλής δύναμης 894MHz για τα σχολεία
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Στρατιωτική Jammer ΠΣΤ GSM WIFI σακιδίων πλάτης αντι UAV κηφήνων Jammer φυλακή
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Jammer RCIED κυττάρων 80m ασύρματη φορητή τηλεφωνικό αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης ραδιοσυχνότητας
| Τύπος: | Φορητό Jammer σημάτων κινητών τηλεφώνων υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 180m διευθετήσιμο (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |

