Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 8 bands 3g 4g signal jammer ] αγώνας 138 προϊόντα.
50W Jammer τηλεφωνικών σημάτων 5G κυττάρων υψηλή δύναμη 12 ζώνες est-850LC12
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 24V100AH ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟΥ ΡΕΎΜΑΤΟΣ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
10 ζώνες Αντιεκρήξεις High Power Mobile Phone Signals Blocker για βενζινάδικα και πετρελαϊκά πεδία
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-15W |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων: | 10100M |
| τροφοδοσία: | AC 100-240V |
Κινητό τηλεφωνικό Jammer φορητή βαλίτσα ενσωμάτωσε 10 το ΠΣΤ κεραιών 4G WIFI
| χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 10-40 Μ |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W±200mA |
Δισκολόπιτο 14 ζώνες Αποκλειστήρας κινητών τηλεφώνων 80 μέτρα κάλυψη για χρήση ασφαλείας
| Ονομασία προϊόντος: | κυτταρικό παρεμβολικό 5G |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο + ηλεκτρονικά |
| Χρώμα: | Πράσινος, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
WiFi τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων ΠΣΤ φορητή φορητός τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, του DCS, των PC, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Loja |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
2000M Μεγάλη απόσταση Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Σημεία Backpack Jammer
| Περιγραφή: | 6-10 κανάλια Manpack Jammer |
|---|---|
| Μέγεθος: | 488 ((L) ×369 ((W) ×189 ((H) mm χωρίς την κεραία |
| Τύπος κεραίας: | Άντενες Omni Spring με υψηλό κέρδος και κεραίες κατευθυντήριου πίνακα |
Ελαφριά συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων για WIFI/Bluetooth/ασύρματο Vedio
| Φράσσοντας σειρά: | 127M |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G, TD-SCDMA, WIFI, 4G |
14 κεραίες Πολυλειτουργικός αποκλειστής κινητών τηλεφώνων GPS VHF UHF παρεμβολή 5-80m
| Χρώμα: | Μαύρο |
|---|---|
| εγγύηση: | 1 έτος |
| Κεραία: | 14 τεμάχια ολικοκατευθυνόμενες κεραίες |

