Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
Ελαφρύ βάρος πλαστική θήκη κινητό τηλέφωνο κινητό σήμα jammer με οθόνη LCD
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
12 κανάλια 30M Jammer LCD τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2W 5G οθόνη
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-30M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες 12 κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | OEM 10/12 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5. |
11 κανάλια Αποκλειστήρας σήματος κινητών τηλεφώνων με ενσωματωμένες ολμοκατευθυντικές κεραίες
| Ονομασία προϊόντος: | Επαναλαμβανόμενο TRI-BAND |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Μεγάλο κέρδος / Full-duplex / Single-port |
| Πιστοποιήσεις: | CE και RoHS |
5 ζώνες Μικρό φορητό GPS GNSS Galileo Lojack σήματα παρεμβολής με ενσωματωμένες κεραίες για χρήση αυτοκινήτου
| Απαγόρευση σημάτων: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack και ούτω καθεξής |
|---|---|
| Αντικείμενα προστατευτικών καλυμμάτων: | Συσκευές εντοπισμού GPS και άλλα είδη συσκευών εντοπισμού GPS |
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | +30dBm/1W |
Συσκευή τηλεφωνικών αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης κυττάρων cOem, Jammer συχνότητας ΠΣΤ για το αυτοκίνητο/το ταξί/λεωφορείο
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-15M (η ένταση του σήματος πρέπει να είναι ≤-75dBm στην τοποθεσία) |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 5 ζώνες, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2 ((ή GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM διαθέσιμο |
1500m κάλυψη Αντι Drone Jammer UAV Killer RF Blocker 6 κανάλια Χειροκίνητο 60W Υψηλή ισχύς
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Ράδιο 1-40m 2W 10 κανάλια 5G σήμα jammer φορητή βαλίτσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 10 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315 |
Μεταφορτώσιμο Κεφάλαιο Κυτταρικού Αποκλειστήρα Ενσωματωμένο σε Ανανεώσιμες Ηλεκτρονικές Αντενές
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Αντικείμενα αποκλεισμού: | κινητό τηλέφωνο, WIFI, walkie talkie, τηλεχειριστήριο κλπ. |
| τροφοδοσία: | ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, AC 100-240V, DC 24V |
Δισκολόπιτο 14 ζώνες Αποκλειστήρας κινητών τηλεφώνων 80 μέτρα κάλυψη για χρήση ασφαλείας
| Ονομασία προϊόντος: | κυτταρικό παρεμβολικό 5G |
|---|---|
| Υλικό: | μέταλλο + ηλεκτρονικά |
| Χρώμα: | Πράσινος, μαύρος ή προσαρμοσμένος |
14 κεραίες 70W υψηλής ισχύος 2G 3G 4G 5G Blocker Ασφάλεια Ενσωματωμένη σε ανεμιστήρα ψύξης
| Τύπος σήματος εμπλοκής: | GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G LTE,5G |
|---|---|
| Κεραία: | 14 τεμάχια παντομετρικές κεραίες |
| Φάσμα συχνότητας: | 1MHz-6GHz |

