Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
Αναγνώριση και Αναζήτηση Σημάτων Κινητών Τηλεφώνων 5G NR
| Υποστηριζόμενες ζώνες συχνοτήτων: | όλα τα ζωντανά δίκτυα και οι κρατημένες ζώνες συχνοτήτων |
|---|---|
| Προστασία των σημείων συχνότητας: | 2 |
| Αριθμός φυλασσόμενων κελιών: | ≥4 κύτταρα |
Σύστημα Αντι-Drone Μαγνητικής Βάσης Οχήματος 8 Ζωνών Εξοπλισμένο με Ενσωματωμένη Μπαταρία και Τροφοδοτικό DC 24V Παρέχοντας Ισχυρή Άμυνα Ενάντια σε Παρεμβατικά Drone
| Τύπος κεραίας: | Κεραίες υψηλών απολαβών Omni Pillar |
|---|---|
| Υπόθεση θερμότητας: | Αερόψυξη |
| Εύρος εμπλοκής: | 100-2000 μέτρα (εξαρτάται από το τελικό σχήμα) |
Σύστημα κατά drones μικρού φορητού μεγέθους 6/8 ζωνών σε ναυτικό πράσινο, στυλ όπλου, με ενσωματωμένη μπαταρία για αναχαίτιση drones
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 200W (εξαρτάται από το τελικό σχήμα) |
|---|---|
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 60 W (εξαρτάται από το τελικό σχήμα) |
| Εφαρμογή: | Αεροπλάνα FPV και άλλα είδη αντιαεροπορικών συσκευών/συστημάτων |
Φορητός πολυκάναλος μπλοκέρας drone FPV υψηλής ισχύος με ενσωματωμένη μπαταρία για διακοπή σήματος drone
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 10-30w |
|---|---|
| Χρόνος μπαταριών: | Συνεχής εργασία για 40-60 λεπτά |
| Εύρος εμπλοκής: | 100-1000 μέτρα |
Σύστημα παρακολούθησης εναέριας διεπαφής σιδηροδρομικής κυκλοφορίας GSM-R Δίκτυο ασύρματης επικοινωνίας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
8 Jammer υψηλής δύναμης κεραιών, Blocker WIFI τηλεφωνικό jammer κυττάρων υψηλής δύναμης
| Σχήμα: | Κύρια σημεία |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής: | 1-30m ((-75dbm) |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 35dBm |
34dbm Jammer Wifi σημάτων ΠΣΤ/Blocker σημάτων 4G με 8 κεραίες
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου: | Κύρια σημεία |
| Συχνότητα εμπλοκής: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
800mW φορητή Jammer σημάτων ΠΣΤ υψηλή συχνότητα 1500MHZ - 1600MHZ
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 30dBm |
Υπαίθρια Jammers σημάτων 150mA ασύρματη καταδίωξη ΠΣΤ αυτοκινήτων με το διακόπτη
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Ρεύμα κατανάλωσης: | 150mA |
7 ανιχνευτής τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων καναλιών που ανιχνεύει την εφεδρική κινητή τηλεφωνική ενσωματωμένη σήμα μπαταρία
| Χαρακτηριστικά:: | ανίχνευση σήματος αναμονής, συσκευή ασφαλείας, αντι-αποκλεισμού |
|---|---|
| Μέγεθος:: | 98x147,7x26 χιλιοστά |
| Πεδίο ανίχνευσης:: | 1-15 μέτρα |

