Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
Φορητό σύστημα επικοινωνίας έκτακτης ανάγκης με τηλεπαρακολούθηση
| Σχήμα αριθ.: | Κύρια σημεία |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 580MHz |
| Εύρος ζώνης καναλιών: | 5 / 10MHz (προαιρετικό) |
Ανιχνευτής σήματος εναέριας διεπαφής ευρείας συχνότητας με υψηλό ρυθμό μεταφοράς δεδομένων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Εσωτερικό Desktop Smart WIFI 6 Router με υψηλή ασφάλεια και ευρεία ζώνη συχνοτήτων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Υψηλής ταχύτητας αξιόπιστος εσωτερικός υπολογιστής WiFi6 Router Smart 5G CPE για μετάδοση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
360 μοίρες οροφή τοποθετημένη κρυμμένη καταστολή ηχογράφησης για τη χρήση συνάντηση
| Γωνία λειτουργίας: | 90-120 μοίρες |
|---|---|
| Απόσταση προστατευτικών καλυμμάτων: | 2-5 μέτρα |
| Τρόπος διακοπτών: | Τηλεχειρισμός |
iPhone Android Harmony Series Ηχογράφηση ήχου Τζάμερ 360 μοίρες Επιτραπέζιος υπολογιστής 2-5 μέτρα
| Αντικείμενα προστατευτικών καλυμμάτων: | στυλό καταγραφής, κινητό τηλέφωνο (συμπεριλαμβανομένων των περισσότερων iPhone ενημέρωσης) και άλλες |
|---|---|
| Ράδιο αποκλεισμού: | 1-5 μέτρα (εξαρτάται από το πραγματικό περιβάλλον χρήσης) |
| Γωνία παρεμπόδισης: | 360 μοίρες, πλήρης κάλυψη για την προστασία της ιδιωτικής ζωής καλά |
Jammer 5 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων CE RoHS Buit στις πανκατευθυντικές κεραίες 160*100*30 χιλ.
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμη εξαρτάται από την ένταση του σήματος στη συγκεκριμένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 5 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +30dBm /1W |
10 ζώνες Αντιεκρήξεις High Power Mobile Phone Signals Blocker για βενζινάδικα και πετρελαϊκά πεδία
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-15W |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων: | 10100M |
| τροφοδοσία: | AC 100-240V |
3dB Δυνατό να λυθεί ραδιοσυχνοποιητικός πομπός Αντένα N-γυναικείο σύνδεσμο Εφοδιαστικά επικοινωνιών
| Ονομασία προϊόντος: | Εσωτερική εξωτερική κεραία |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 800-960MHz |
| Κέρδος (dB): | Ανώτατη σύνδεση 3 dB |
Πύλη ασφαλείας IP55 με 13 ζώνες για χρήση σε αεροδρόμιο
| Δύναμη εργασίας: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V 50HZ |
|---|---|
| Έλεγχος απόστασης: | 0.1-50cm |
| Ζώνες ανίχνευσης: | 13 Ζώνες |

