Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
Πλήρες Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συχνότητας ενσωμάτωσε τις κεραίες για 2G 3G 4G 5G
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/20A |
| Βάρος (κύρια μονάδα): | 4.3kg |
Ασύρματο Jammer τηλεχειρισμού σημάτων άλφα υψηλό κέρδος συσκευών
| Κεραία: | 4 τμχ εξωτερικές D20*L510mm 5-7dB υψηλές κατευθυντικές κεραίες |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 86~106 kpa |
| Ισχύς μονής εξόδου: | +40dBm / 10W±200mA |
5000mAh UAV φορητή Jammer κηφήνων αερόψυξη τηλεχειρισμού
| Προμηθευτής δύναμης: | Αργίλιο battery27V/5000mAh, με το φορτιστή. |
|---|---|
| Υπόθεση θερμότητας: | Αερόψυξη |
| Μέθοδοι μπλοκαρίσματος: | Η αναγκασμένη επιστροφή, αιωρείται και το σήμα ανακατώνει |
Φορητό jammer βομβών τηλεχειρισμού υψηλής δύναμης ραδιο-ελεγχόμενο αυτοσχεδίασε jammer εκρηκτικού μηχανισμού (RCIED)
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 200300M |
|---|---|
| Κεραία: | 5 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 20-50MHz, 50-100MHz, 135-175MHz, 300-340MHz, 400-470MHz |
TD4502 Ηλεκτρονική ανάλυση ανίχνευσης σήματος IMSI 4G 5G για τοποθέτηση και σάρωση κώδικα
| Πρότυπο εργασίας: | NR: TDD, FDD |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας: | LTE και NR (δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί μαζί) |
| Εργασιακά κανάλια: | 4 κανάλια |
Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης τηλεχειρισμός 8 κανάλια φράξιμο 80M ακτίνας
| Τύπος: | Jammer υψηλής δύναμης σακιδίων πλάτης |
|---|---|
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | 5-10Watt (37-40dBm) +/--200mW |
| Κάλυψη: | 1080m (εξαρτάται από την τοπική δύναμη σημάτων) |
Υψηλής αποτελεσματικότητας προστασία GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
1500m 3 Bands High Power Anti Drone UAV Jammer με ολμοκατευθυντικές κεραίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 2G 3G 4G 5G σήμα υψηλής δύναμης συγχρονικό
| Συνολική παραγωγή δύναμης: | 100w |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | Διάταξη 2 |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤500W |
Σταθερό 25W 500m προστατεύοντας αδιάβροχο Jammer 2500MHz κηφήνων
| Τύπος: | σταθερή συσκευή κατά των μη επανδρωμένων αεροσκαφών / μη επανδρωμένο μη επανδρωμένο μη επανδρωμένο μ |
|---|---|
| Υλικό: | Αλουμινένιο περίβλημα + κεραίες FRP |
| Κεραία: | 3 τεμάχια FRP πανδιάστατες κεραίες· ή κεραίες κατευθυντήριου πίνακα (προαιρετική επιλογή) |

