Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
Ειδικό δίκτυο επικοινωνίας σιδηροδρομικής διαμετακόμισης Σύστημα ασύρματης επικοινωνίας
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Σύστημα επικοινωνίας έκτακτης ανάγκης για την αντιμετώπιση και διάσωση σε περίπτωση καταστροφής
| Σχήμα αριθ.: | Κύρια σημεία του παραρτήματος |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 580MHz |
| Εύρος ζώνης καναλιών: | 5 / 10MHz (προαιρετικό) |
Σύστημα παρακολούθησης ασύρματης επικοινωνίας LTE-M για οχήματα του μετρό
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Σύστημα παρακολούθησης εναέριας διεπαφής σιδηροδρομικής κυκλοφορίας υψηλού ρυθμού μεταφοράς δεδομένων GSM-R
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Δίκτυο 5G NR Εσωτερικός βιομηχανικός δρομολογητής wifi μεγάλης εμβέλειας Ενισχύεται με υψηλή ασφάλεια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
5G Βιομηχανικό ασύρματο δρομολογητή Ασύρματο δίκτυο επικοινωνίας με υψηλή μεταφορά δεδομένων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Υψηλή ταχύτητα μεταφοράς δεδομένων IP67 Ανερόστερη εξωτερική 5G CPE με υψηλή ανθεκτικότητα στις παρεμβολές
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Υψηλή ασφάλεια εξωτερικού ασύρματου Wifi 6 Router 4G 5G CPE με υψηλό ρυθμό μεταφοράς δεδομένων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Υψηλής ταχύτητας εσωτερική 5G CPE με υψηλή επεκτασιμότητα για βιομηχανική και προσωπική χρήση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Φορητό Mini Wireless Camera Hunter και WiFi IP κάμερα ανιχνευτής για χρήση Anti Spy
| Ονομασία προϊόντος: | Ανιχνευτής σήματος κινητού τηλεφώνου |
|---|---|
| Χτύπησε: | 110M |
| τροφοδοσία: | Διορθωτής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC 110-240V DC5V) |

