Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ handheld cell phone signal jammer ] αγώνας 39 προϊόντα.
8 φορητό Jammer 2G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών/Blocker AC110V-240V 3G/4G/Wifi
| Μέγεθος: | 140×75×35 χιλ. να μην περιλάβει την κεραία |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Jammer σημάτων |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ LOJACK φορητή φορητή αντι καταδίωξη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
Κινητό Jammer 2800mAh τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ενιαίες κεραίες φορητό WIFI
| Φράσσοντας σειρά: | 115M (εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
8 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών φορητός δορυφόρος που τοποθετεί WIFI 3G για το αυτοκίνητο
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Διάσταση: | 140×75×35 χιλ. |
| Μέγιστη ακτινοβόλος δύναμη: | Χαμηλότερος από -10dBm |
27 Jammer W κυττάρων κεραιών 2G 3G 4G LTE 5G WIFI φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ VHF UHF FM ραδιο φράξιμο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Δύναμη εξαγωγής (Po): | ≥27dBm |
| I/O σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/N συνδετήρας |
30dBm φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμο 10 Blocker σημάτων GSM CDMA ζωνών 3G WIFI
| Μέγεθος: | 170×100×50 χιλ. να μην περιλάβουν την κεραία (με το ύψος κεραιών σε 255mm) |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Jammer σημάτων |
3G / 2G φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Blocker est-808HC με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Φορητό φορητό κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων τηλεχειρισμού 5 ζώνες
| Εύρος εμπλοκής: | 120m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 2pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία ισχύς εξόδου: | +30dBm /1W |
14 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών φορητές ασύρματες πλήρεις ζώνες 12000mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 14pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Τσιγάρων τηλεφωνικό Jammer κυττάρων εξαρτήσεων φορητό 3 κεραίες φορητά 5 μέτρα σειράς
| Φράσσοντας σειρά: | 1-5 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Πράσινος/κόκκινο |

