Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ handheld cell phone signal jammer ] αγώνας 39 προϊόντα.
Φορητά τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 3G φορητά/Blocker est-808HA, 2100 - 2200MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Πλήρης συχνότητας κινητό τηλέφωνο WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W φορητό παρεμβολικό σήματος
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 27 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, PHS, PCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 4G WiMAX, WIFI, GPS, Loj |
10m φορητό τηλεφωνικό Jammer 6 κυττάρων ενσωματωμένη κεραίες μπαταρία λι-ιόντων 7.4V 3600mAh
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μ (- 75dBm) |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |
8 Jammer σημάτων ΠΣΤ της Shell μετάλλων κεραιών φορητός φραγμός 2G/3G/4G/Wifi με την μπαταρία μέσα
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Βάρος: | Περίπου 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |
10 Jammer est-808H10 σημάτων ομιλουσών ταινιών ΠΣΤ Walkie ζωνών 3G 4G WIFI
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
ακτίνα 8 20m φορητό 5G Jammer ζωνών 7.4V 3600mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων μεγέθους τσεπών |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
Σταθερό φορητό Jammer κηφήνων UAV σύστημα άμυνας est-505F3C με την κατευθυντική κεραία
| Φράσσοντας σειρά: | Πάρα πολύ μακριά 2km (με την κατευθυντική κεραία, cOem διαθέσιμος) |
|---|---|
| Βάρος: | περίπου 6.5KG |
| Μέγεθος: | Οικοδεσπότης: 380 X 300 X 90mm |
Ακουστικό Jammer καταγραφής για το μυστικό που κρατά, φορητό κασκόλ καταγραφής
| Υλικό: | Μέταλλο |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Λειτουργία: | Συσκευή καταγραφής φωνής ως τηλέφωνο κυττάρων, μικρόφωνο μανδρών καταγραφής ακουστικών, κρυμμένο, κα |
Μεταφορτώσιμο Κεφάλαιο Κυτταρικού Αποκλειστήρα Ενσωματωμένο σε Ανανεώσιμες Ηλεκτρονικές Αντενές
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Αντικείμενα αποκλεισμού: | κινητό τηλέφωνο, WIFI, walkie talkie, τηλεχειριστήριο κλπ. |
| τροφοδοσία: | ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, AC 100-240V, DC 24V |

