Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ handheld cell phone signal jammer ] αγώνας 39 προϊόντα.
Jammer 18 σημάτων ΠΣΤ GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack κανάλια φορητά για τη χρήση ασφάλειας
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Τύπος κεραιών: | 2dBi κερδίζουν την πανκατευθυντική κεραία |
WiFi τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων ΠΣΤ φορητή φορητός τηλεχειρισμός
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, του DCS, των PC, 3G, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Loja |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
4500mAh WIFI τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ φορητό 18 κεραίες 2G 3G 4G 5G
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 πανκατευθυντικών κεραιών |
8 Jammer 1W σημάτων ΠΣΤ Lojack κεραιών 3600mAh 2G 3G WiFi
| Τύπος: | Φορητό Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λειτουργία: | οι εργασίες με όλους τους τύπους καταδιώξεων των συσκευών, σας αποτρέπουν από την καταδίωξη ή εντόπι |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
8 Jammer σημάτων ΠΣΤ ζωνών φορητή αντι καταδίωξη 2G 3G WiFi 2500MHz
| Τύπος: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λειτουργία: | οι εργασίες με όλους τους τύπους καταδιώξεων των συσκευών, σας αποτρέπουν από την καταδίωξη ή εντόπι |
| Κεραία: | 8pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
Φορητά φορητά Jammer σημάτων ΠΣΤ/Blocker est-808KE για τη αίθουσα συνδιαλέξεων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
1W 10 Jammer σημάτων ομιλουσών ταινιών κεραιών 4500mAh Walkie
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 10 πανκατευθυντικές κεραίες |
4G φορητοί τηλεφωνικό Jammer κυττάρων/Blocker/μονωτής est-808HE4 για στρατιωτικό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
4G φορητοί τηλεφωνικό Jammer κυττάρων/Blocker/μονωτής EST -808HE4 για στρατιωτικό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
1600MHZ φορητό φορητό τηλεφωνικό Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth κυττάρων
| Ονομα: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |
| Λειτουργική ισχύς: | 110-220V/12-24V |

