Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ handheld cell phone signal jammer ] αγώνας 39 προϊόντα.
Φορητά Jammer σημάτων ΠΣΤ αυτοκινήτων/Blocker est-808KB, 1500 - συχνότητα 1600MHZ
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
Φορητός φορητός αντι όλο το UMTS GSM GPRS ιχνηλατών ΠΣΤ όλο Jammer σημάτων ΠΣΤ & Lojack
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
Ενιαίο Jammer σημάτων ΠΣΤ αυτοκινήτων κεραιών φορητό φορητό μέγεθος 95x45x18 χιλ.
| Φράσσοντας σειρά: | 2-15 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Μέγιστη ακτινοβόλος δύναμη: | Χαμηλότερος από -10dBm |
| Μέγεθος: | 95x45x18 χιλ. |
Ελαφρύ Blocker τηλεφωνικής συχνότητας κυττάρων, τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 500mw φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα (- 75dbm) |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 500mW |
12 Jammer σημάτων τηλεφωνικού Wifi κυττάρων ελέγχου λογισμικού IoT ζωνών ενσωμάτωσε τις κεραίες με την οθόνη LCD
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 8/9/10/11/12 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI |
ΜΙΝΙ Jammer κυττάρων GSM/3G φορητό τηλεφωνικό Blocker est-808HB με την κεραία 3
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 3 κεραία |
Blocker ΠΣΤ CDMA φορητό τηλεφωνικό σήμα κυττάρων του DCS/PHS συμπληρωματικές αναθεωρήσεις
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 850-970 MHz |
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA |
τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 2G 3G φορητό 3 πανκατευθυντικές κεραίες φορητό μέγεθος
| Φράσσοντας σειρά: | 0.515m (@-75dBm, εξαρτάται ακόμα από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής:: | +30dBm το /1W |
28 ζώνες Φανταστικό παρεμβολικό κινητού τηλεφώνου WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 μήνες εγγύηση
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-20m |
|---|---|
| Άντενα: | 27 κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 18 ζώνες, συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,43 |
3 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών φορητό φορητό για το ΠΣΤ 3G WiFi Bluetooth
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 115m (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 3pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +30dBm το /1W |

