Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 5w portable signal jammer ] αγώνας 23 προϊόντα.
Κινητό Jammer 2800mAh τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ενιαίες κεραίες φορητό WIFI
| Φράσσοντας σειρά: | 115M (εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Ενσωματωμένη μπαταρία: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Προμηθευτής δύναμης: | AC110-250V/DC12-36V |
10 κατευθυντικό τηλέφωνο 2G 3G 4G κυττάρων συγχρονισμού ζωνών & Jammer σημάτων WiFi & Walkie-Talkie
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
UAV ΠΣΤ 2.4G 5.8G GNSS 1.5G αντι Jammer κηφήνων ενότητα
| Συχνότητα: | 1.5G: 1500-1600MHz 2.4G: 2400-2500MHz 5.8G: 5700-5900MHz |
|---|---|
| Δύναμη παραγωγής: | 2W/5W/10W/20W/30W/50W/100W, δεχτείτε το cOem |
| κέρδος: | dBm του 37/40/43/45 |
Αδιάβροχο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων καταφυγίων αμμοστρωτικών μηχανών για το βενζινάδικο est-808G
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος |
|---|---|
| Λειτουργήστε το χρόνο: | 24 ώρες συνεχείς |
| Η δύναμη καταναλώνει: | 5W |
Φορητοί Jammer τηλεφωνικών σημάτων 2G 3G κινητοί/διακόπτης/μονωτής est-808HB
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA.GSM, DCS/PHS, 3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
30dbm Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ΠΣΤ + WIFI + 3G φορητά/Blocker est-808HI για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
Jammer κυττάρων βιβλιοθήκης 808HI φορητό τηλεφωνικό Blocker 30dBm ΠΣΤ WIFI 3G
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων WIFI 3G συμπληρωματικό 30dBm, κινητό Blocker 6 σημάτων κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 30dBm |
| Κεραία: | 6 κεραία |
10m φορητό τηλεφωνικό Jammer 6 κυττάρων ενσωματωμένη κεραίες μπαταρία λι-ιόντων 7.4V 3600mAh
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μ (- 75dBm) |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |

