Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 5w portable signal jammer ] αγώνας 23 προϊόντα.
808HI φορητό κινητό τηλέφωνο Wifi 6 ζωνών + Jammer ΠΣΤ με 10m που φράσσουν τη σειρά
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Χρώμα: | Μαύρος |
Μεταφορτώσιμο Κεφάλαιο Κυτταρικού Αποκλειστήρα Ενσωματωμένο σε Ανανεώσιμες Ηλεκτρονικές Αντενές
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Αντικείμενα αποκλεισμού: | κινητό τηλέφωνο, WIFI, walkie talkie, τηλεχειριστήριο κλπ. |
| τροφοδοσία: | ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, AC 100-240V, DC 24V |
1600MHZ φορητό φορητό τηλεφωνικό Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth κυττάρων
| Ονομα: | Jammer φορητών τηλεφώνων |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 2G/3G/4G κινητό & δίκτυο WiFi/Bluetooth |
| Λειτουργική ισχύς: | 110-220V/12-24V |

