Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 5w portable signal jammer ] αγώνας 23 προϊόντα.
10 Jammer σημάτων καναλιών 5W 37dBm 5G με τη ρύθμιση χρονομέτρων
| Φράσσοντας σειρά: | 1-60 μ (κεραία επιτροπής που αντιμετωπίζει την κατεύθυνση) |
|---|---|
| Κεραία: | Κατευθυντική κεραία επιτροπής |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | ΖΏΝΕΣ COEM 10 ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΈΝΟΥ GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI |
5W 11 Jammer σημάτων ΠΣΤ WiFi 5G κεραιών φορητή βαλίτσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-60m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 11 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315, |
Προσαρμοσμένο 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Σημείο Τζάμερ Φορητό 60W Υψηλής ισχύος
| Τύπος: | Φορητός παρεμποδιστής σήματος υψηλής ισχύος |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 0-60m ρυθμιζόμενο (@-75dBm, εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 11 τεμάχια πανδιάστατες κεραίες |
Φορητό Jammer σημάτων ΠΣΤ, φορητό Blocker σημάτων κινητών τηλεφώνων WIFI 3G/GSM
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Χρώμα: | Μαύρος |
GSM/μπλε Jammer 30dBm, μαύρο Jammer σημάτων ΠΣΤ δοντιών 850mhz CDMA
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Χρώμα: | Μαύρος |
| Συχνότητα: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
Αναλογικός Jammer σημάτων RF Jammer κηφήνων ενότητας ενισχυτής WiFi δύναμης/Jammer GNSS/ΠΣΤ ενότητα
| Υλικό: | Περίπτωση αργιλίου |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Jammer κηφήνων (συσκευή/σύστημα αντι-κηφήνων), για την αντίθετη UAV/UAS ανάπτυξη λύσης, πρώτη ύλη (ε |
| Λειτουργία: | αποτελεσματικά παράγετε & ενισχύστε τα φράσσοντας σήματα κηφήνων (υψηλής ισχύος ηλεκτρομαγνητικά κύμ |
Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ κυττάρων για το αυτοκίνητο 4 φράσσοντας σειρά 120m κεραιών
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Jammer συχνότητα: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-20meters |
Φορητό 80m εμποδίζοντας Jammer σημάτων καναλιών 5G 5W 11
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 180m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες PC |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 11 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, του DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Lojack, του |
Φορητό Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ WiFi κυττάρων βαλιτσών 11 ζώνες με την μπαταρία ενσωματωμένη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433, |
3G τηλεφωνικό σήμα κυττάρων συμπληρωματικό φορητό/Jammer LOJACK για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | DCS/PHS |
| Χρόνος απασχόλησης της μπαταρίας εισαγωγής: | 120minuters |

