Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 16w wifi signal jammer ] αγώνας 29 προϊόντα.
34dBm Jammer τηλεχειρισμού 2G/3G/4G 30M κινητό Blocker σημάτων
| Ονομασία του προϊόντος: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμάνι εξόδου: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 34dBm |
8 κινητά jammer/blocker τηλεφωνικού signla κεραιών VHF/UHF +3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Πολυσύνθετο τηλεφωνικό Jammer est-808N3, Jammer κυττάρων 3G 4G ΠΣΤ WiFi Lojack
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
8 πολυσύνθετο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών, WIFI/4G/κινητό τηλεφωνικό Blocker 3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
33dBm Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων/υπολογιστής αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης μακρινό Contro
| Πρότυπο: | Est-606C |
|---|---|
| Συχνότητα: | 850-894MHz |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 33dBm |
8 κεραία UHF/Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων VHF, κινητό Blocker τηλεφωνικών σημάτων WIFI/3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 25m |
Εσωτερικά 808M UHF/Jammer 8 σημάτων ΠΣΤ VHF ζώνη με τη υψηλή δύναμη
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
Μαύρο Jammer 2G 3G 4G, Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων σημάτων WIFI
| Πρότυπο: | Est-606C |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1805-1880MHz |
| Συχνότητα: | 1805-1880MHz |
8 κατευθυντικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ζωνών 2G 3G 4G Omni
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Jammer σημάτων τηλεφωνικού 2G 3G 4G WIFI ΠΣΤ κυττάρων ζωνών 140m διευθετήσιμο 24/7 συνεχώς λειτουργώντας 8
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |

