Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 16w wifi signal jammer ] αγώνας 29 προϊόντα.
4G / Κατευθυντικό Jammer τηλεχειρισμού WIFI, Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
Κινητό Jammer AC160V-240V σημάτων ασφάλειας υψηλής συχνότητας που εμποδίζει 130M
| απόσταση φραξίματος: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, ΆΦΗΣΕ. |
Ασημένιο Jammer 40m τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου Wireles για το δωμάτιο σχολικής εξέτασης
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
9 Jammer τηλεχειρισμού κινητών τηλεφώνων ζωνών 16W/Blocker 34dBm, κεραία 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
Jammer 30M υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμη ακτίνα με τη ζώνη 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων VHF 16W Semidiameter φ παρεμπόδιση 1m - 30m
| Πρότυπο: | Est-808N2 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
Μαύρα Blocker 35dBm 4G τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κινητό τηλέφωνο/ΠΣΤ/WIFI
| Πρότυπο: | Est-808N3 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
8 πλήρες Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων συχνοτήτων καναλιών με την καλή ψύξη
| Πρότυπο: | Est-808N3 |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
Άσπρη απόσταση μπλοκαρίσματος αναλογικών συσκευών κρυπτοφώνησης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ανοξείδωτου 130m υλικό
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI |

