Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 16w wifi signal jammer ] αγώνας 29 προϊόντα.
Jammer τηλεχειρισμού Wimax 3G, Jammer σημάτων WiFi με την κατευθυντική κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
| Παραγωγή δύναμης: | 16W |
Αυτοκίνητο που χρεώνει 8 Jammer 16W σημάτων ΠΣΤ κεραιών 5G
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 υψηλές πανκατευθυντικές κεραίες κέρδους |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |
Εσωτερικά κινητά Jammers τηλεφωνικών σημάτων 8 ζώνες διευθετήσιμος τηλεχειρισμός 12W est-502C8
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
Διευθετήσιμο Jammer AC160V τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 ζωνών - Jammer 240V 4G WiFi
| Φράσσοντας σειρά: | 1-25 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στην περιοχή givne) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Διάσταση: | 420(L)*190 (W) *90 (Χ |
Εσωτερικό στάσιμο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 8 κανάλια για το DCS 3G WiFi
| Φράσσοντας σειρά: | 130M (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIF |
| Εισαγωγή δύναμης: | AC160V-240V |
Τηλεφωνικό σήμα κυττάρων Jammer est-502C8 12W 8 τηλεχειρισμού Omni κατευθυντικές κεραίες
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
Ασημένιο AC160V-240V Jammer 40m τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Wireles για το σχολείο
| Φράσσοντας σειρά: | 140m |
|---|---|
| Μπλοκάρισμα: | Κινητό τηλέφωνο |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | CDMA, GSM, PHS, DCS, 3G WIFI, 4G |
4G + κατευθυντικό Jammer est-505K3 τηλεχειρισμού 8 ζωνών WIFI για τη συνήθεια
| Πρότυπο: | Est-505K3 |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα: | EST |
| Φράσσοντας σειρά: | 120m |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κραμάτων αλουμινίου ΠΣΤ κινητό τηλεφωνικό Jammer 16W
| Υλικό: | Κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Ασήμι |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m |
Blocker σημάτων του DCS 4G 35dBm κινητό, κατευθυντικού και συνήθειας Jammer
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |

