Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ high gain omni directional antennas ] αγώνας 28 προϊόντα.
Αντενές 2G 3G 4G 5G Omni Directional με υψηλό κέρδος σε πλαστικό / μέταλλο / υαλοπλαστικό
| Κέρδος: | 6-9dBi |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
| Εργασιακά σήματα: | WIFI, 2G 3G 4G 5G, VHF UHF κλπ. |
Υψηλής αύξησης ολικής κατεύθυνσης κεραία από γυαλί ίνες 9dBi 1-6000MHz τύπου N
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Υψηλή αύξηση FRP 6dbi Omni Directional Antenna 6000MHz για παρεμβολή
| κύριο υλικό: | FRP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία επικοινωνιών, κάθε συσκευή που περιλαμβάνει μέρος μεταφοράς σήματος |
| Κέρδος: | 6dBi |
Επικοινωνιακά αξεσουάρ με ολικοκατευθυνόμενη κεραία 3dBi 1-6000MHz
| κύριο υλικό: | ABS |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία επικοινωνιών, κάθε συσκευή που περιλαμβάνει μέρος μεταφοράς σήματος |
| Κέρδος: | 3dBi |
1-6000MHz 5dBi FRP Omni Directional Antenna για παρεμβολή σήματος
| κύριο υλικό: | FRP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία επικοινωνιών, κάθε συσκευή που περιλαμβάνει μέρος μεταφοράς σήματος |
| Κέρδος: | 5dbi |
Υψηλή αύξηση 12DBi εσωτερική εξωτερική κεραία EST1710-2000MHZ, N-γυναίκα σύνδεσμος
| Ονομασία προϊόντος: | Εσωτερική εξωτερική κεραία |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 1710-2000MHz |
| Συνδετήρας: | Ν-θηλυκός |
9dBi Omni Directional FRP Indoor Outdoor Antenna 6000MHz Για τη βιομηχανία επικοινωνιών
| κύριο υλικό: | FRP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανία επικοινωνιών, κάθε συσκευή που περιλαμβάνει μέρος μεταφοράς σήματος |
| Κέρδος: | 6dBi |
4DBi Omnidirectional εσωτερική εξωτερική κεραία 800-960MHz υψηλό κέρδος
| Ονομασία προϊόντος: | Εσωτερική εξωτερική κεραία |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 800-960MHz |
| Συνδετήρας: | Ν-θηλυκός |
11 κανάλια Αποκλειστήρας σήματος κινητών τηλεφώνων με ενσωματωμένες ολμοκατευθυντικές κεραίες
| Ονομασία προϊόντος: | Επαναλαμβανόμενο TRI-BAND |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Μεγάλο κέρδος / Full-duplex / Single-port |
| Πιστοποιήσεις: | CE και RoHS |
Σταθερό τοιχώδες τοποθέτηση υψηλής ισχύος 4 Omni Directional κεραίες Drone UAV Jammer για στρατιωτική χρήση
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Συσκευασία Netural ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 3-8 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | T/T, Western Union, Paypal, Western Union, T/T |

