Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ high gain omni directional antennas ] αγώνας 28 προϊόντα.
Υψηλής ακρίβειας LPA Log περιοδική κεραία εξωτερική κεραία ενισχυτής σήματος
| Ονομασία προϊόντος: | Εσωτερική εξωτερική κεραία |
|---|---|
| Φάσμα συχνότητας: | 1-6000MHz |
| Συνδετήρας: | Ν-θηλυκός |
Αυτοκίνητο που χρεώνει 8 Jammer 16W σημάτων ΠΣΤ κεραιών 5G
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 υψηλές πανκατευθυντικές κεραίες κέρδους |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI (/VHF/UHF/LOJACK/5 |
τηλεφωνικό Jammer 2G 3G 4G κυττάρων σακιδίων πλάτης κεραιών 960MHz 190W 510mm
| Χρώμα: | Στρατός πράσινος |
|---|---|
| Κεραία: | 6 πανκατευθυντικές FRP PC κεραίες υψηλός-κέρδους |
| Λειτουργία: | αποτελεσματικά εμποδίστε παγκόσμιο 2G/3G/4G κινητά & το δίκτυο WiFi/Bluetooth |
Ασύρματο Jammer τηλεχειρισμού σημάτων άλφα υψηλό κέρδος συσκευών
| Κεραία: | 4 τμχ εξωτερικές D20*L510mm 5-7dB υψηλές κατευθυντικές κεραίες |
|---|---|
| Πίεση αέρα: | 86~106 kpa |
| Ισχύς μονής εξόδου: | +40dBm / 10W±200mA |
τηλεφωνικό Jammer 960MHz 8 κυττάρων υψηλής δύναμης σημάτων 2G 3G 4G WiFi ζώνη
| Όνομα: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές FRP PC κεραίες υψηλός-κέρδους |
| Λειτουργία: | αποτελεσματικά εμποδίστε παγκόσμιο 2G/3G/4G κινητά & το δίκτυο WiFi/Bluetooth |
Jammer σημάτων κεραιών 5G 40M 2W 22 με τη χρέωση αυτοκινήτων
| Φράσσοντας σειρά: | 140M |
|---|---|
| Κεραία: | 22 υψηλές πανκατευθυντικές κεραίες κέρδους |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 22 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G |
14 Jammer σημάτων ΠΣΤ κεραιών φορητές ασύρματες πλήρεις ζώνες 12000mAh
| Τύπος: | Φορητό φορητό Jammer σημάτων |
|---|---|
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 120m (η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dBm στη θέση) |
| Κεραία: | 14pcs πανκατευθυντικές κεραίες |
20 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ιερών 3G 4G 5G φορητό υψηλό κέρδος για υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 210w |
|---|---|
| Όνομα: | τηλεφωνικό Jammer κυττάρων 3G 4G 5G φορητό |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤600W |
Μεταφορτώσιμο Κεφάλαιο Κυτταρικού Αποκλειστήρα Ενσωματωμένο σε Ανανεώσιμες Ηλεκτρονικές Αντενές
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Αντικείμενα αποκλεισμού: | κινητό τηλέφωνο, WIFI, walkie talkie, τηλεχειριστήριο κλπ. |
| τροφοδοσία: | ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, AC 100-240V, DC 24V |
Jammer 200m τηλεχειρισμού υψηλής δύναμης 40W εμποδίζοντας ασύρματο σήμα 4 κεραιών
| Κεραία: | 4 τμχ εξωτερικές D20*L510mm 5-7dB υψηλές κατευθυντικές κεραίες |
|---|---|
| Λειτουργική ισχύς: | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία DC 24V 20A Li-Lon x 2τμχ |
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +40dBm/10W±200mA |

