Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ high gain omni directional antennas ] αγώνας 28 προϊόντα.
1200 Meter Jamming 6 Bands φορητό σύστημα αποκλεισμού αντιαεροπορικών αεροσκαφών
| Συχνότητα εργασίας: | μη επανδρωμένο αεροσκάφος που λειτουργεί σε 1.2G 1.5G 2.4G 5.2G 5.8G 433 868 915 κλπ. |
|---|---|
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 10-100W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων: | 20-1200m, εξαρτάται από την τοπική ένταση του σήματος |
Υψηλής αποτελεσματικότητας προστασία GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
10 ζώνες Αντιεκρήξεις High Power Mobile Phone Signals Blocker για βενζινάδικα και πετρελαϊκά πεδία
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-15W |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων: | 10100M |
| τροφοδοσία: | AC 100-240V |
Υψηλής αποδοτικότητας 5000m ανίχνευση απόσταση Ραδιοτεχνολογία UAV σύστημα σάρωσης και παρεμβολής
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-10 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
2000M Μεγάλη απόσταση Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Σημεία Backpack Jammer
| Περιγραφή: | 6-10 κανάλια Manpack Jammer |
|---|---|
| Μέγεθος: | 488 ((L) ×369 ((W) ×189 ((H) mm χωρίς την κεραία |
| Τύπος κεραίας: | Άντενες Omni Spring με υψηλό κέρδος και κεραίες κατευθυντήριου πίνακα |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων ΠΣΤ LOJACK φορητή φορητή αντι καταδίωξη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 115M |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | GSM, CDMA, DCS, PC, PHS, 3G, ΠΣΤ, Galieo, Glonass, Beidou |
Σύστημα ανίχνευσης φάσματος UAV-J2020 σειράς 160MHz 230W
| Τύπος: | Συστήματα ανίχνευσης UAV / UAS (σύστημα ανίχνευσης και αντεξέτασης drone) |
|---|---|
| Περιοχή συχνοτήτων ανίχνευσης: | 10MHz~6GHz (ανίχνευση πλήρους ζώνης) |
| Πραγματοχρόνιο εύρος ζώνης ανίχνευσης: | 160 MHz |
12 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών 3G 4G 5G φορητή βαλίτσα για εσωτερικό υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 800w |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/150A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000W |

