Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 25 meters 8 antenna jammer ] αγώνας 28 προϊόντα.
UHF Jammer τηλεφωνικών σημάτων VHF 3G κινητό 25 μέτρα 8 Jammer κεραιών
| Φράσσοντας σειρά: | 1-25 μέτρα (ακόμα εξαρτάται από το σήμα strentgth στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| χρώμα: | Άσπρος |
8 κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κεραιών 3G 4G WIFI με το συνδετήρα USB
| Ενιαία έξοδος ισχύος (κάθε μπάντα): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Συνεχές ρεύμα 5V 15A εισαγωγής AC160V-240V το /Output |
| Όνομα: | Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων |
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων στάσιμες 8 κεραίες 3G WIFI
| Ενιαία παραγωγή δύναμης (κάθε ζώνη): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Συνεχές ρεύμα 5V 15A εισαγωγής AC160V-240V το /Output |
| Διάσταση: | 360*180*60MM |
8 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών κινητή υπαίθρια χρήση στάσιμος explosionproof
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Τύπος κεραιών: | Πανκατευθυντικός |
| Πηγή ισχύος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (220V) |
3G ασύρματο Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων πλήρης-ταινιών ΠΣΤ Bluetooth με την κεραία 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ, VHF, UHF |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-30 μέτρα |
8 Jammer est-808M σημάτων ΠΣΤ κεραιών WIFI με το VHF/το UHF για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Est-808M |
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PHS, 3G, WIFI, ΠΣΤ, VHF, UHF |
VHF/UHF Jammer 2G 3G Wifi 34dBm σημάτων ΠΣΤ με 8 κεραίες
| Αριθμός μοντέλου: | Κύρια σημεία: |
|---|---|
| Συχνότητα εμπλοκής: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Πεδίο παρεμβολής: | 1-30 μέτρα |
9 Jammer τηλεχειρισμού κινητών τηλεφώνων ζωνών 16W/Blocker 34dBm, κεραία 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Λιμένας παραγωγής: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 34dBm |
8 κεραία UHF/Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων VHF, κινητό Blocker τηλεφωνικών σημάτων WIFI/3G
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 25m |
Εσωτερικός διακόπτης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών 34dBm 8 για το σχολείο
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων: | Jammer σημάτων ΠΣΤ |
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Est-808M2 |

