Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 25 meters 8 antenna jammer ] αγώνας 28 προϊόντα.
Est-707B φορητό Jammer κηφήνων, αντι ΠΣΤ L1 βαλιτσών συστημάτων κηφήνων/2.4G/ζώνες 5.8G 3
| Απόσταση παρέμβασης: | ≤1800 μ |
|---|---|
| Βάρος: | 6.25KG |
| Μέγεθος: | 360*270*170 χιλ. |
κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων 4G WiFi τηλεχειρισμός est-601J10
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC160V-240V το /DC 5V 12A |
|---|---|
| Διάσταση: | 270 (Λ) ×240 (W) ×60 (Χ) |
| Όνομα: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
Jammer τηλεφωνικών σημάτων 4G WiFi κινητό λογισμικό τηλεχειρισμός
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | AC160V-240V το /DC 5V 12A |
|---|---|
| Διάσταση: | 270 (Λ) ×240 (W) ×60 (Χ) |
| Βάρος: | περίπου 2 κλ |
27 Jammer W κυττάρων κεραιών 2G 3G 4G LTE 5G WIFI φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ VHF UHF FM ραδιο φράξιμο
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Δύναμη εξαγωγής (Po): | ≥27dBm |
| I/O σύνθετη αντίσταση: | 50Ω/N συνδετήρας |
4W Jammer υψηλής δύναμης κεραία με τον προσαρμοστή εναλλασσόμενου ρεύματος, τηλεφωνική αναλογική συσκευή κρυπτοφώνησης κυττάρων
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
UAV αντι Jammer σημάτων ΠΣΤ κιβωτίων κηφήνων, υψηλή σειρά προστατευτικών καλυμμάτων σε 1800 μέτρα
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| βάρος προϊόντων: | 6.25KG |
| Φράσσοντας στόχος: | UAV που πετά κάτω από 1800m |
Blocker τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων WIFI για τα σχολεία και το στρατό est-505C2
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή |
Αντίθετη UAV εξοπλισμού κηφήνων φορητή συσκευή est-710B κηφήνων αναχαιτιστών αντι αστική
| Απόσταση παρέμβασης: | ≤1200 μ |
|---|---|
| Βάρος: | 7.25KG |
| Μέγεθος: | 360*270*170 χιλ. |

