Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ small portable drone jammer ] αγώνας 4 προϊόντα.
Μικρό φορητό 4 κανάλια Drone UAV Jammer που ενσωματώνει εύρος παρεμβολής 50-500 μέτρα Τεχνολογία για την άμβλυνση της απειλής των UAV
| Διάσταση: | 128x52x291mm δεν περιλαμβάνουν κεραίες |
|---|---|
| Βάρος: | 2,5 κιλά |
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-10W |
Σύστημα κατά drones μικρού φορητού μεγέθους 6/8 ζωνών σε ναυτικό πράσινο, στυλ όπλου, με ενσωματωμένη μπαταρία για αναχαίτιση drones
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας: | 200W (εξαρτάται από το τελικό σχήμα) |
|---|---|
| Συνολική ισχύς εξόδου: | 60 W (εξαρτάται από το τελικό σχήμα) |
| Εφαρμογή: | Αεροπλάνα FPV και άλλα είδη αντιαεροπορικών συσκευών/συστημάτων |
Φορητό UAV κηφήνων πυροβόλων όπλων Jammer 900MHz 1.5G 2.4G 5.8G 1000m που εμποδίζει
| Τύπος: | φορητός ανιχνευτής drones τύπου όπλου |
|---|---|
| Κεραία: | Ενσωματωμένες κατευθυνόμενες κεραίες υψηλού κέρδους ((Κέρδος: 10dBi) |
| Απαγόρευση σήματος: | 900 MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800 MHz |
1200 Meter Jamming 6 Bands φορητό σύστημα αποκλεισμού αντιαεροπορικών αεροσκαφών
| Συχνότητα εργασίας: | μη επανδρωμένο αεροσκάφος που λειτουργεί σε 1.2G 1.5G 2.4G 5.2G 5.8G 433 868 915 κλπ. |
|---|---|
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 10-100W |
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων: | 20-1200m, εξαρτάται από την τοπική ένταση του σήματος |
1

