Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] αγώνας 17 προϊόντα.
Jammer σημάτων ασπίδων WIFI βυρσοδεψών στάσιμος τύπος για 15 μέτρα ακτίνας
| Προμηθευτής δύναμης: | Συνεχές ρεύμα 5V παραγωγής εισαγωγής AC160V-240V |
|---|---|
| Μέγεθος: | 162 (Λ) ×110 (W) ×30 (Χ) |
| Βάρος: | Περίπου 700g |
Explosionproof κινητό Jammer WIFI 2G/3G/4G/5G τηλεφωνικών σημάτων υψηλής δύναμης
| Φράσσοντας σειρά: | 1-200 ㎡ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 280* 240* 60 χιλ. |
Φορητό Jammer σημάτων τηλεφωνικού ΠΣΤ WiFi κυττάρων βαλιτσών 11 ζώνες με την μπαταρία ενσωματωμένη
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315,433, |
12 τηλεφωνικό Jammer κυττάρων ζωνών 3G 4G 5G φορητή βαλίτσα για εσωτερικό υπαίθριο
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 800w |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/150A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000W |
Προσαρμοσμένο 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Σημείο Τζάμερ Φορητό 60W Υψηλής ισχύος
| Τύπος: | Φορητός παρεμποδιστής σήματος υψηλής ισχύος |
|---|---|
| Ακτίνα μπλοκαρίσματος: | 0-60m ρυθμιζόμενο (@-75dBm, εξακολουθεί να εξαρτάται από την ένταση του σήματος σε δεδομένη περιοχή) |
| Κεραία: | 11 τεμάχια πανδιάστατες κεραίες |
Blocker 18 τηλεφωνικού Wifi κυττάρων 3G 4G 5G ενώνει Jammer σημάτων τηλεχειρισμού
| Προμηθευτής δύναμης: | Εισαγωγή AC100V-240V, παραγωγή DC12V 20A), ή προσαρμοστής αυτοκινήτων DC12V |
|---|---|
| Κεραίες: | 18 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 390*235*58mm (αποκλείοντας τις κεραίες) |
8 Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων κεραιών κινητή υπαίθρια χρήση στάσιμος explosionproof
| Ενιαία δύναμη παραγωγής: | +33dBm/2W |
|---|---|
| Τύπος κεραιών: | Πανκατευθυντικός |
| Πηγή ισχύος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (220V) |
Ράδιο 1-40m 2W 10 κανάλια 5G σήμα jammer φορητή βαλίτσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1-40m |
|---|---|
| Κεραία: | 10 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315 |
5W 11 Jammer σημάτων ΠΣΤ WiFi 5G κεραιών φορητή βαλίτσα
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-60m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 11 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, 5G, WIFI, GPS, Lojack, UHF, VHF,315, |
Φορητό 80m εμποδίζοντας Jammer σημάτων καναλιών 5G 5W 11
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 180m |
|---|---|
| Κεραία: | 11 ενσωματωμένες πανκατευθυντικές κεραίες PC |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 11 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, του DCS, 3G, CDMA, 4G, 4G LTE, 5G, WIFI, του ΠΣΤ, Lojack, του |

