Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ explosion proof wifi signal jammer rohs ] αγώνας 17 προϊόντα.
Στάσιμο κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων ενσωμάτωσε τις κεραίες για 4G 5G WIFI
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC--5VDC/15A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤70W |
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων στάσιμο που χτίζει στις κεραίες για 5G WIFI
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤150W |
450W Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων τύπος βαλιτσών για τις ζώνες 3G 4G 5G 12
| Συνολική δύναμη παραγωγής: | 450W |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | ΕΝΑΛΛΑΣΣΌΜΕΝΟ ΡΕΎΜΑ 220V//14A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤3000 |
10 ζώνες Αντιεκρήξεις High Power Mobile Phone Signals Blocker για βενζινάδικα και πετρελαϊκά πεδία
| Ενιαία ισχύς εξόδου καναλιού: | 5-15W |
|---|---|
| Ακτίνα προστατευτικών καλυμμάτων: | 10100M |
| τροφοδοσία: | AC 100-240V |
100-240V Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi κυττάρων προσαρμοστών εναλλασσόμενου ρεύματος φορητό τηλεφωνικό ΠΣΤ χαμηλός συναγερμός μπαταριών
| Φράσσοντας σειρά: | Ράδιο 1-25m |
|---|---|
| Κεραία: | 10 τεμάχια ενσωματωμένες κεραίες ολικής κατεύθυνσης |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 10 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των GSM, DCS, 3G, CDMA, 4G, 4GLTE, WIFI, GPS, Lojack, VHF, UHF,315,433κ |
1500m 3 Bands High Power Anti Drone UAV Jammer με ολμοκατευθυντικές κεραίες
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 1-3 οι εργάσιμες ημέρες μετά από έλαβαν την πλήρη πληρωμή |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, Western Union, T/T |
Μεταφορτώσιμο Κεφάλαιο Κυτταρικού Αποκλειστήρα Ενσωματωμένο σε Ανανεώσιμες Ηλεκτρονικές Αντενές
| Συχνότητα εργασίας: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Αντικείμενα αποκλεισμού: | κινητό τηλέφωνο, WIFI, walkie talkie, τηλεχειριστήριο κλπ. |
| τροφοδοσία: | ενσωματωμένη επαναφορτιζόμενη μπαταρία, AC 100-240V, DC 24V |

