Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
Πολυλειτουργική κάμερα επαλήθευσης σήματος ήχου Αναζητητής φακών RF ανιχνευτής σφάλματος
| Ανίχνευση της σειράς: | 50 MHz ~ 6,0 GHz |
|---|---|
| Ασύρματο κοριό (2mW): | έως 25 πόδια (πικ) / έως 15 πόδια (ακουστική) |
| Ασύρματη κάμερα 10mW 2,4GHz: | έως 15 πόδια |
TC202-B1 Τυποποιημένος συλλέκτης δεδομένων αεροδιασύνδεσης GOTA για την παρακολούθηση σημάτων σε πραγματικό χρόνο
| Ονομασία προϊόντος: | Συλλέκτης δεδομένων GOTA |
|---|---|
| Ζώνη συχνότητας: | Ανώτατη σύνδεση 440-460MHz / 460-480MHz ((GOTA) Κάτω σύνδεση 814-840MHz / 859-885MHz ((CDMA) |
| Ευαισθησία ανίχνευσης και συλλογής: | ≤-115dBm |
Πύλη ασφαλείας IP55 με 13 ζώνες για χρήση σε αεροδρόμιο
| Δύναμη εργασίας: | Εναλλασσόμενο ρεύμα 220V 50HZ |
|---|---|
| Έλεγχος απόστασης: | 0.1-50cm |
| Ζώνες ανίχνευσης: | 13 Ζώνες |
Αναγνώριση και Αναζήτηση Σημάτων Κινητών Τηλεφώνων 5G NR
| Υποστηριζόμενες ζώνες συχνοτήτων: | όλα τα ζωντανά δίκτυα και οι κρατημένες ζώνες συχνοτήτων |
|---|---|
| Προστασία των σημείων συχνότητας: | 2 |
| Αριθμός φυλασσόμενων κελιών: | ≥4 κύτταρα |
7 ανιχνευτής τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων καναλιών που ανιχνεύει την εφεδρική κινητή τηλεφωνική ενσωματωμένη σήμα μπαταρία
| Χαρακτηριστικά:: | ανίχνευση σήματος αναμονής, συσκευή ασφαλείας, αντι-αποκλεισμού |
|---|---|
| Μέγεθος:: | 98x147,7x26 χιλιοστά |
| Πεδίο ανίχνευσης:: | 1-15 μέτρα |
3D Active Electronic Scan Surveillance Radar AESA και Active Phased Array Radar για ανίχνευση μη επανδρωμένων αεροσκαφών
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 7-15 εργάσιμες ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | 100% πριν από την αποστολή, T/T, Western Union |
TZ502 5G NR Συσκευή αναγνώρισης σημάτων που τοποθετείται στο όχημα για την εθνική ασφάλεια
| Αριθμός φυλασσόμενων κελιών: | ≥6 κύτταρα |
|---|---|
| Πεδίο ανίχνευσης και ελέγχου: | ≥ 200 μέτρα (βάσει του πραγματικού περιβάλλοντος ζωντανού δικτύου) |
| Πεδίο μετάδοσης δεδομένων: | ≥ 400 μέτρα (υπόλογα με το πραγματικό περιβάλλον) |
TD4502 Ηλεκτρονική ανάλυση ανίχνευσης σήματος IMSI 4G 5G για τοποθέτηση και σάρωση κώδικα
| Πρότυπο εργασίας: | NR: TDD, FDD |
|---|---|
| Συχνότητα εργασίας: | LTE και NR (δεν μπορεί να ενεργοποιηθεί μαζί) |
| Εργασιακά κανάλια: | 4 κανάλια |
10m 1200mAh 1-8000MHz Χειροκίνητος ανιχνευτής RF ανιχνευτής σήματος κινητού τηλεφώνου
| Υλικό: | ABS |
|---|---|
| Χρώμα: | Ματ Μπλακ / Σαμπάνια Χρυσή |
| Ράδιο ανίχνευσης: | περίπου 10m |
Πολυσύνθετος ασύρματος ανιχνευτής καμερών, μίνι κρυμμένος κατάσκοπος ανιχνευτής ζωύφιου
| Ονομασία προϊόντος: | Ανιχνευτής ελαττωμάτων |
|---|---|
| Συχνότητα: | 1MHz·6,5GHz |
| Κάμερα ανίχνευσης πυροβολισμών: | 10 εκατοστά-20 μέτρα |

