Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ blue tooth jammer ] αγώνας 58 προϊόντα.
Φορητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Bluetooth για τα σχολεία, 33dBm
| Φράσσοντας σειρά: | 125m (- 85dbm) |
|---|---|
| Πρότυπο: | Est-808P |
| Συχνότητα: | 930-960MHz |
Τηλεφωνικό Jammer est-808HD, 2400 - 2500 MHZ κυττάρων Wifi ασύρματο τηλεοπτικό φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 1 κεραία |
Τηλεφωνικό Jammer κυττάρων Wifi ασύρματο φορητό
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 25dBm |
| Κεραία: | 1 κεραία |
Est-808FII Jammer 30dBm, ασύρματο τηλεοπτικό Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων Wifi
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα φραγμών: | CDMA/GSM, DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-15 Μ |
Πολυσύνθετο τηλεφωνικό Jammer est-808N3, Jammer κυττάρων 3G 4G ΠΣΤ WiFi Lojack
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων |
|---|---|
| συχνότητα μπλοκαρίσματος: | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI, 4G, lojack, ΠΣΤ |
| Φράσσοντας σειρά: | 130m (- 75dbm) |
Jammer τηλεχειρισμού Wimax 3G, Jammer σημάτων WiFi με την κατευθυντική κεραία
| Όνομα προϊόντων: | Jammer τηλεχειρισμού |
|---|---|
| Εισαγωγή δύναμης: | AC110V-240V |
| Παραγωγή δύναμης: | 16W |
Jammer 30M υψηλής δύναμης τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων διευθετήσιμη ακτίνα με τη ζώνη 8
| Όνομα προϊόντων: | Jammer υψηλής δύναμης |
|---|---|
| Μέση δύναμη έξω-τοποθέτησης: | 35dBm |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Προσαρμοστής εναλλασσόμενου ρεύματος (AC110-240V) |
Φορητά τηλεφωνικό Jammer κυττάρων της WI-Fi υψηλής δύναμης/Blocker 30dBm με τον ανεμιστήρα
| Όνομα προϊόντων: | Φορητό τηλεφωνικό Jammer κυττάρων |
|---|---|
| Συχνότητα μπλοκαρίσματος: | PC 3G WIFI ΤΟΥ DCS GSM CDMA |
| Φράσσοντας σειρά: | 1-10 μέτρα |
Εσωτερικά κινητά Jammers τηλεφωνικών σημάτων 8 ζώνες διευθετήσιμος τηλεχειρισμός 12W est-502C8
| Φράσσοντας σειρά: | 125m |
|---|---|
| Κεραία: | 8 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου του GSM, DCS, 3G, CDMA, WIFI, 4G, ΠΣΤ |
8 Jammer υψηλής δύναμης κεραιών, Blocker WIFI τηλεφωνικό jammer κυττάρων υψηλής δύναμης
| Σχήμα: | Κύρια σημεία |
|---|---|
| Πεδίο παρεμβολής: | 1-30m ((-75dbm) |
| Μέση ισχύς εξόδου: | 35dBm |

