Όλα τα Προϊόντα
-
Λόγχη-Καναδάςγρήγορα να στείλει και κανένα πρόβλημα -
Lucila-ΒραζιλίαΕξοπλισμός της καλής ποιότητας, του πολύ αρμόδιου πωλητή και της γρήγορης παράδοσης. Συστήνω σε όλα την κοινότητα/το AliExpress Alibaba. Θα αγοράσω σίγουρα περισσότερες μονάδες. -
Hamadivo-ΓαλλίαΚαλύτερος πωλητής, καλή συναλλαγή και γρήγορος χρόνος παράδοσης
λέξεις-κλειδιά [ 150w cell phone signal jammer ] αγώνας 12 προϊόντα.
Jammer τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 3G 4G 5G κατευθυντικός στάσιμος που χτίζεται στις πανκατευθυντικές κεραίες
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
Jammer 12 τηλεφωνικών σημάτων κυττάρων 4G 5G WiFi κεραία διευθετήσιμος διοικητικός έλεγχος λογισμικού
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
κινητό Jammer 22 τηλεφωνικών σημάτων 4G 5G WIFI υψηλή δύναμη ζωνών 150W
| Εύρος εμπλοκής: | 1-200㎡ (ακόμα εξαρτάται από τη δύναμη σημάτων στη δεδομένη περιοχή) |
|---|---|
| Κεραίες: | 22 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Μέγεθος: | 380* 220* 85 χλστ |
8 ακτίνα 35m κινητή Jammer est-504K8 130W τηλεφωνικών σημάτων υψηλή δύναμη DC12V 20A ζωνών
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 1035M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75d |
|---|---|
| Κεραία: | 8 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 8 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Κινητό Jammer τηλεφωνικών σημάτων στάσιμο που χτίζει στις κεραίες για 5G WIFI
| Μέγιστη δύναμη παραγωγής: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ισχύος: | ≤150W |
Εμποδίζοντας 5G εναλλασσόμενου ρεύματος 220V 12 Jammer σημάτων κεραιών 2W 35m
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 135M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
Ο προαιρετικός έλεγχος est-804F12 12 διοικητικού λογισμικού IoT έξυπνος ενώνει Jammer τηλεφωνικών 2G 3G 4G 5G WIFI σημάτων κυττάρων
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 πανκατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένου GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
6 Jammer κυττάρων υψηλής δύναμης κεραιών 600W τηλεφωνικό Blocker σημάτων GSM/3G/WIFI/4G LTE
| Υλικό: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Ακτίνα θωράκισης: | 50-500meters |
| σήμα προστατευτικών καλυμμάτων: | το κινητό τηλεφωνικό σήμα, WIFI, ΠΣΤ, UHF, VHF ή |
12 Jammer κυττάρων ζωνών 5g τηλεφωνικό Jammers est-504K10 σημάτων Wifi
| Μέγιστη παραγωγή δύναμης: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Προμηθευτής δύναμης: | 220VAC --27VDC/8A |
| Κατανάλωση ενέργειας: | ≤150W |
Jammer σημάτων ΠΣΤ LOJACK 2G 3G 4G 5G WIFI τηλεχειρισμός 25m
| Φράσσοντας σειρά: | Ακτίνα 125M (μπορεί να ρυθμίσει σύμφωνα με την απαίτησή σας, η δύναμη σημάτων πρέπει να είναι ≤-75dB |
|---|---|
| Κεραία: | 12 ενσωματωμένες κατευθυντικές κεραίες |
| Εύρος ζώνης εργασίας (MHZ): | 12 ζώνες συμπεριλαμβανομένων των ΚΑΜΕΡΏΝ GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5 |

